Voorlopig ontwerp en nieuwe naam

Geplaatst op: 13 december 2021

Wij hebben jullie wat leuks te vertellen! De naam voor het nieuwe gebouw, onze school, is bekend. We hebben meer dan 100 namen binnen gekregen van betrokkenen en leerlingen, geweldig! Dank u wel voor het meedenken. Er is een keus gemaakt die past bij waar we voor staan en waar we naar toe willen op lange termijn. Wat zijn we er blij mee, en hopen jullie ook!

Na het lezen van deze nieuwsbrief bent u volledig op de hoogte van de naam en ziet u de eerste tekeningen van het nieuwe gebouw. Ook hebben we nog een verzoek, we zijn op zoek naar leuke ouders die hun steentje willen bijdragen omtrent de nieuwbouw. Lees de vacature maar eens door, en laat vooral weten wanneer je interesse hebt. Uw hulp kunnen we zo goed gebruiken. Mail voor meer informatie naar onzedroomschool@wilhelminabasisschool.nl.

En dan nu is het moment aangebroken. Ga er eens goed voor zitten, zet uw geluid (hard) aan en kijk en bewonder dit filmpje .

Wij wensen u alvast fijne feestdagen en volgend jaar houden we u uiteraard op de hoogte van de nieuwbouw. 

Met vriendelijke groet,

Erik Lammers

Unknown-2.jpeg