Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd

Leraren overzichtt

Onderbouw

Marieke Wiersma

Leerkracht groep 1a/2a marieke@wilhelminabasisschool.nl

Inge van der Ster

Leerkracht groep 1a/2a ingester@wilhelminabasisschool.nl

Gerwin Wesselink

Leerkracht groep 1b/2b en ICT-coördinator gerwin@wilhelminabasisschool.nl

Franne van de Kamp

Leerkracht groep 1c/2c franne@wilhelminabasisschool.nl

Marjolein Hendriksen

Leerkracht groep 1c/2c marjolein@wilhelminabasisschool.nl

Karin Hamelink

Leerkracht groep 2d/3a karin@wilhelminabasisschool.nl

Marije van Toor

Leerkracht groep 2d/3a, coördinator onderbouw marije@wilhelminabasisschool.nl

Middenbouw

Marlous Meijnen

Leerkracht groep 3b marlous@wilhelminabasisschool.nl

Frida Waterham

Leerkracht groep 4a frida@wilhelminabasisschool.nl

Margreet Wassink

Leerkracht groep 4a margreetk@wilhelminabasischool.nl

Ellen van Benthem

Leerkracht groep 4b/5a ellen@wilhelminabasisschool.nl

Jacqueline Worm

Leerkracht groep 4b/5a jacqueline@wilhelminabasisschool.nl

Wilmer Wiltink

Leerkracht groep 5b, coördinator midden- en bovenbouw wilmer@wilhelminabasisschool.nl

Jan Willem Jansen

Leerkracht groep 1b-2b, 3b, 4a en 5b janwillem@wilhelminabasisschool.nl

Bovenbouw

David van Heusden

Leerkracht groep 6, algemeen MT-lid david@wilhelminabasisschool.nl

Margreet Baars

Leerkracht groep 6 margreet@wilhelminabasisschool.nl

Maaike Kloppenburg

Leerkracht groep 7 maaike@wilhelminabasisschool.nl

Wieneke Oly

Leerkracht groep 7 wieneke@wilhelminabasisschool.nl

Niels Lieftink

Leerkracht groep 8 niels@wilhelminabasisschool.nl

Ondersteunend personeel

Erik Lammers

Directeur erik@wilhelminabasisschool.nl

Marijke Ebbers

Onderwijssecretaresse & Zorgcoördinator Tharsei marijke@wilhelminabasisschool.nl

Chantal Posthumus

Intern begeleider chantal@wilhelminabasisschool.nl

Linda Worm

Intern begeleider en Leerkracht groep 8 linda@wilhelminabasisschool.nl

Linda Huinink

Leraarondersteuner lindah@wilhelminabasisschool.nl

Angela Bruil

Onderwijsassistent en kindercoach angela@wilhelminabasisschool.nl

Annebeth Ebbers

Onderwijsassistent annebeth@wilhelminabasisschool.nl

Jade Sein

Onderwijsassistent jade@wilhelminabasisschool.nl

Tijdelijk afwezig

Saskia Kaan

Leerkracht groep 1a/2a saskia@wilhelminabasisschool.nl

Gera Grievink

Leerkracht groep 4a, coördinator middenbouw gera@wilhelminabasisschool.nl