Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd
Ieder kind gezien, gekend, geliefd

Leraren overzichtt

Onderbouw

Inge van der Ster

Leerkracht groep 1a/2a ingester@wilhelminabasisschool.nl

Saskia Kaan

Leerkracht groep 1a/2a saskia@wilhelminabasisschool.nl

Jan Willem Jansen

Leerkracht groep 1b/2b, 4a en 7 janwillem@wilhelminabasisschool.nl

Gerwin Wesselink

Leerkracht groep 1b/2b en ICT-coördinator gerwin@wilhelminabasisschool.nl

Franne van de Kamp

Leerkracht groep 1c/2c franne@wilhelminabasisschool.nl

Marjolein Hendriksen

Leerkracht groep 1c/2c en coördinator onderbouw marjolein@wilhelminabasisschool.nl

Marieke Wiersma

Leerkracht groep 1d/2d marieke@wilhelminabasisschool.nl

Rachel Schouten

Leerkracht groep 1d/2d rachel@wilhelminabasisschool.nl

Middenbouw

Marije van Toor

Leerkracht groep 3 en coördinator onderbouw marije@wilhelminabasisschool.nl

Karin Hamelink

Leerkracht groep 3 karin@wilhelminabasisschool.nl

Marlous Kranenborg

Leerkracht groep 4a marlous@wilhelminabasisschool.nl

Frida Waterham

Leerkracht groep 4b frida@wilhelminabasisschool.nl

Maaike Kloppenburg

Leerkracht groep 4b maaike@wilhelminabasisschool.nl

Ellen van Benthem

Leerkracht groep 5a ellen@wilhelminabasisschool.nl

Jacqueline Worm

Leerkracht groep 5a jacqueline@wilhelminabasisschool.nl

Bovenbouw

David van Heusden

Leerkracht groep 5b/6a david@wilhelminabasisschool.nl

Margreet Baars

Leerkracht groep 5b/6a margreet@wilhelminabasisschool.nl

Wieneke Oly

Leerkracht groep 6 wieneke@wilhelminabasisschool.nl

Mirjam Broekman

Wilmer Wiltink

Leerkracht groep 7 en coördinator midden- en bovenbouw wilmer@wilhelminabasisschool.nl

Niels Lieftink

Leerkracht groep 8 niels@wilhelminabasisschool.nl

Ondersteunend personeel

Erik Lammers

Directeur erik@wilhelminabasisschool.nl

Marijke Ebbers

Onderwijssecretaresse en Zorgcoördinator Tharsei marijke@wilhelminabasisschool.nl

Chantal Posthumus

Intern begeleider en coördinator onderbouw chantal@wilhelminabasisschool.nl

Linda Worm

Intern begeleider en Leerkracht groep 8 linda@wilhelminabasisschool.nl

Linda Huinink

Leerkracht groep 3, leraarondersteuner en eventmanager lindah@wilhelminabasisschool.nl

Angela Bruil

Onderwijsassistent en kindercoach angela@wilhelminabasisschool.nl

Annebeth Ebbers

Onderwijsassistent annebeth@wilhelminabasisschool.nl

Xian Dijkstra

Onderwijsassistent xian@wilhelminabasisschool.nl

Tijdelijk afwezig

Margreet Wassink

Leerkracht groep 6 margreetk@wilhelminabasischool.nl